Zarządzanie budową

Jeśli szukają Państwo firmy, która w fachowy sposób poprowadzi nadzór budowlany nad inwestycją w Warszawie i nie tylko, wyliczy spodziewane koszty i zasugeruje ewentualne poprawki, to zarządzanie projektami możecie powierzyć SLAK International. Wykonujemy zarówno remonty budowlane, wyceny, jak i odbiór powierzchni już po zakończeniu prac. Zajmujemy się także wydawaniem opinii na temat różnego rodzaju inwestycji. Projekty oceniane są pod każdym kątem, aby można było stwierdzić, czy są one przygotowane rzetelnie, czy też należy w nich coś zmienić. Nanosimy na nie poprawki, jeśli tylko klient wyrazi taką chęć i pracownicy uznają to za słuszne posunięcie.
Zarządzanie projektami budowlanymi dotyczy każdego etapu powstawania inwestycji – od kontroli wstępnych planów, aż po odbiór i ocenę efektów działań ekipy podwykonawców. Możemy więc zarówno wskazać błędy w wyliczeniach finansowych w celu optymalizacji kosztów, jak i w ramach nadzoru pokierować pracami remontowymi – czego tylko Państwo potrzebujecie.

Wycena prac budowlanych

Firma zajmuje się również wyceną wszystkich możliwych prac budowlanych, aby klient wiedział, na jakie rozwiązanie się decyduje. Przedstawiane są mu szacunkowe wyliczenia, które są wyliczane na podstawie ogólnodostępnych danych, dlatego są bardzo profesjonalne i można się nimi bez większych obaw kierować. Ważne jest też to, że wydawane są opinie związane z projektami wykonawczymi, a więc tymi, które mają już być realizowane w ostateczności, z naniesionymi poprawkami. W razie potrzeby również proponowane są klientowi różnorodne zamiany, jeśli tylko ma to przynieść pozytywne efekty końcowe. Nadzór budowlany realizowany jest przez wykwalifikowane grono specjalistów, które posiada spore doświadczenie w realizowaniu tego typu inwestycji. Dodatkowo w krótkim czasie realizowana jest także szczegółowa wycena projektu wykonawczego, aby klient wiedział, jakie środki finansowe musi przygotować na realizację danego projektu. Na podstawie tych danych klient może zdecydować, czy chce przystąpić do procesu realizacji projektu, czy też jednak trzeba nanieść na niego kolejne zmiany.

Podział obowiązków

Pracownicy firmowi znają się na wielu aspektach związanych z pracami budowlanymi. Zajmą się także podziałem obowiązków na placu budowy, czy też podziałem robót w zespole wykonawcy. Dzięki temu będą one przebiegać w stu procentach poprawnie i na pewno każda ze stron będzie z nich stuprocentowo zadowolona. Firma zajmie się też przygotowaniem harmonogramu robót, tak aby było wiadomo, które konkretnie czynności mają zostać wykonane w pierwszej kolejności, a które można zostawić na końcówkę prac budowlanych. Firma specjalizuje się także w organizowaniu różnego rodzaju przetargów w imieniu klienta na wykonawców poszczególnych prac budowlanych. Dzięki temu wybierani są najlepsi wykonawcy na rynku, którzy rzetelnie zajmują się realizacją poszczególnych projektów i zawsze wykonują je na czas, co dla klientów jest przecież najważniejszą kwestią. Opracowywane są także ważne materiały przetargowe, ale też instrukcje dla wykonawców, dzięki czemu każda z prac zostanie wykonana dobrze, z dbałością o wszelkie detale.

Weryfikacja przeprowadzonych robót budowlanych

W zakresie usług firmowych znajduje się także weryfikacja przeprowadzonych robót budowlanych, czy zostały one wykonane dobrze, zgodnie z kosztorysem, czy nie doszło do jakichś poważniejszych opóźnień, itd. Analizowane są też oferty wykonawców, a po wyborze jednego wykonawcy informowany jest on o terminach, które na nim spoczywają, informowany jest też o konsekwencjach, które grożą mu za niedotrzymanie warunków umowy, dlatego zasady współpracy są dla każdej ze stron bardzo przejrzyste. Firma ma spore doświadczenie w obiorze dokumentacji powykonawczej, ale też w rozliczeniach końcowych robót budowlanych z wykonawcami, dlatego pracownicy zajmą się tym profesjonalnie. W razie potrzeby firma sprawuje też pieczę nad usuwaniem wszelakich usterek technicznych, aby w szybkim tempie zostały one prawidłowo wyeliminowane. 

Nasze usługi

Firma SLAK International Sp. z o.o. to firma zajmująca się przebudową oraz wyposażeniem powierzchni biurowych,
komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

SLAK International świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie remontów biur dzięki doświadczeniu na rynku i profesjonalnemu, indywidualnemu podejściu do Klienta.
Jako firma zajmująca się usługą FIT OUT czerpiemy przyjemność z tego, że możemy uczestniczyć w zmianach. To, co przed chwilą było planem na kartce, za chwile staje się czymś rzeczywistym i namacalnym.
Firma specjalizuje się w zarządzaniu różnego rodzaju robotami budowlanymi. Pracownicy firmowi zarządzają wykonawcami budowlanymi na każdym etapie prac.