Remonty biur

Biuro jest uzewnętrznieniem każdej firmy. Jako część reprezentacyjna powinna spełniać określone standardy wizerunkowe i stanowić o randze przedsiębiorstwa. To tutaj odbywają się spotkania z kontrahentami i prowadzone są wszelkie negocjacje. Dlatego biuro musi wywierać odpowiednie, profesjonalne wrażenie na wszystkich osobach z zewnątrz. Jednakże biuro stanowi również przestrzeń zawodową dla pracowników, powinno być zatem przestronne, funkcjonalne i tworzyć ciepłą, przyjazną atmosferę. Firma SLAK International Sp. z o.o. stawia sobie na cel realizację niniejszych założeń i wykonuje profesjonalne remonty biur w taki sposób, by służyło klientowi jako jego najlepsza wizytówka.

Nowoczesny, piękny design

Zatrudnieni przez nas fachowcy doskonale zdają sobie sprawę, jak istotna w działalności firmy jest nowoczesna przestrzeń biurowa. Ciekawy projekt z nowatorskimi rozwiązaniami niezwykle korzystnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa i podkreśla jego status. Nasza spółka w profesjonalny sposób przygotuje projekt remontowanych pomieszczeń w taki sposób, by realizował on wszystkie współczesne standardy. Kolejno przystąpimy do faktycznej realizacji wcześniej zatwierdzonego projektu dbając jednocześnie, by prace remontowe odbyły się możliwie szybko i nie kolidowały ze zwykłym funkcjonowaniem Państwa placówki.

Podczas prac uwzględniamy oczywiście profil działalności Państwa firmy w taki sposób, by współgrał on ze stylem zaprojektowanych przez nas pomieszczeń. W zależności od charakteru przedsiębiorstwa skomponujemy odpowiedni wystrój, wyposażenie i kolorystykę oddawanej do użytku przestrzeni.

Finalnie, efektem naszych prac będzie piękne, nowoczesne biuro o oryginalnym, niepowtarzalnym designie. Naszą dewizą jest niepowielanie schematów i przygotowanie do Państwa dyspozycji unikalnego, niezwykle atrakcyjnego wizualnie obiektu.

Elementy remontu biura

Nasze usługi są kompleksowe – to znaczy, że przeprowadzamy odnowienie przestrzeni w Państwa lokalach od A do Z, od podstawowych prac, po te bardziej zaawansowane i specjalistyczne.

Wymiana instalacji elektrycznej

Migające lampy, wyrwane gniazdka, przerwy w dostawie prądu. Jeśli z takimi problemami zmagają się Państwo każdego dnia w pracy, to najlepszy znak, ze już czas na remont biura. Oprócz drobnych napraw, możemy dla Was także przeprowadzić kompletną wymianę instalacji, zajmiemy się do tego wymianą bądź montażem nowych gniazdek i przełączników. To ważne także dlatego, że przy remoncie w biurze często zmienia się układ przestrzeni, więc poprzedni układ elektryczny może nie być wystarczający.

Malowanie biura i dobór wyposażenia

Tworzymy dla Państwa wnętrza, w których chce się przebywać. W tym celu sięgamy po kolory kojarzące się z profesjonalizmem, ale jednocześnie nierozpraszające pracowników. Dobieramy również nowoczesne meble i dbamy o funkcjonalny układ pomieszczeń – dzięki temu każdego dnia będzie otaczać Państwa imponujący wystrój, robiący wrażenie i na klientach, i na pracownikach.

Ergonomia i bezpieczeństwo

Oprócz tego, że biuro powinno spełniać funkcje wizerunkowe, musi również być możliwie funkcjonalne. Nasi pracownicy w taki sposób zaprojektują wskazaną przez Państwa przestrzeń, by zapewniała pracującym w niej osobom maksimum komfortu i swobody w trakcie realizowania codziennych obowiązków. Przygotowane przez nas pomieszczenie będzie wygodne i maksymalnie intuicyjne.

Gwarantujemy także, że projekt uwzględni wszelkie zasady BHP, a biuro będzie przygotowane w taki sposób, by zapewnić jego pracownikiem bezpieczne warunki pracy. Uczynimy to poprzez zniwelowanie oraz odpowiednie rozmieszczenie obiektów potencjalnie niebezpiecznych.

Szybka realizacja, bez zbędnych uniedogodnień

SLAK International doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotnym miejscem w codziennym funkcjonowaniu firmy jest przestrzeń biurowa, dlatego właśnie nasze prace remontowe realizujemy szybko, bez dnia zbędnej zwłoki. Pragniemy, abyście Państwo jak najszybciej mogli cieszyć się efektami naszych prac, w związku z czym nie pozwolimy sobie nawet na minimalne opóźnienia względem ustalonego wcześniej planu działania.

Dołożymy ponadto wszelkich starań, by realizowane przez nas zlecenie było dla Państwa jak najmniej uciążliwe. Zorganizujemy remont w taki sposób, by Państwa pracownicy zawsze dysponowali niezbędną do pracy przestrzenią i mieli zapewnione maksymalnie komfortowe warunki pracy.

Biuro dla Państwa potrzeb

Choć nasi fachowcy będą w stanie od podstaw zaprojektować Państwa biuro, jesteśmy w pełni nastawieni na współpracę z naszymi Klientami. Wsłuchamy się w Wasze oczekiwania i sugestie, a pracami pokierujemy w taki sposób, by efekty końcowy był realizacją Państwa wizji i oczekiwań. SLAK International cechuje się elastycznością działania, nastawioną na realizację potrzeb Klientów. Świetnie zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważną przestrzenią jest przestrzeń biurowa, dlatego uczynimy wszystko, by efekt końcowy był zgodny z Waszymi wyobrażeniami.

Przedsiębiorstwo SLAK International świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie remontów biur dzięki doświadczeniu na rynku i profesjonalnemu, indywidualnemu podejściu do Klienta. Oferujemy korzystne ceny, a nasi pracownicy cechują się otwartością i nastawieniem na realizację Państwa potrzeb. Dajemy gwarancję, że podjęte przez nas prace przebiegną zawsze szybko i zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Nasze usługi

Firma SLAK International Sp. z o.o. to firma zajmująca się przebudową oraz wyposażeniem powierzchni biurowych,
komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

SLAK International świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie remontów biur dzięki doświadczeniu na rynku i profesjonalnemu, indywidualnemu podejściu do Klienta.
Jako firma zajmująca się usługą FIT OUT czerpiemy przyjemność z tego, że możemy uczestniczyć w zmianach. To, co przed chwilą było planem na kartce, za chwile staje się czymś rzeczywistym i namacalnym.
Firma specjalizuje się w zarządzaniu różnego rodzaju robotami budowlanymi. Pracownicy firmowi zarządzają wykonawcami budowlanymi na każdym etapie prac.