O nas

Nasza firma SLAK International to przede wszystkim wspaniali ludzie, świadczący usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprawne zarządzanie budową, solidne wykonanie remontu biura lub kompleksowe przygotowanie powierzchni dla potrzeb klienta na zasadzie usługi fit-out. Nasz zespół jest złożony z prawdziwych ekspertów, którzy posiadają bogatą wiedzę w zakresie budownictwa.

Na każdym etapie usługi, gotowi są oni służyć radą i wszelką pomocą. Bezcenne jest nasze doświadczenie. To ono w głównej mierze decyduje o jakości naszych usług, która bezapelacyjnie stoi na najwyższym światowym poziomie. Nasi klienci mogą być pewni, że dzięki wspomnianemu doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, nasza firma to dobry partner. Dzięki niemu nasz zespół potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. W połączeniu z profesjonalizmem, nasze doświadczenie, tworzy świetną mieszankę. Każde nasze zadanie wykonujemy z pełnym profesjonalizmem i solidnością. U nas nie ma miejsca na niedbałość. Jednak to nie wszystko.

Wyznacz nam zadanie, a my wykonamy je od A do Z, przechodząc przez wszystkie etapy realizacji.

Dbamy o każdy szczegół, a i każda uwaga klienta nie pozostanie bez naszej reakcji. Sami również z chęcią zasugerujemy najpewniejsze, najkorzystniejsze i najnowocześniejsze rozwiązanie na rynku. Remont biura nie stanowi dla nas żadnego problemu. Korzystając z wiedzy naszych fachowców, jesteśmy w stanie wyremontować nawet najbardziej zniszczone powierzchnie biurowe.

Jesteśmy też w stanie unowocześnić każde wnętrze biura. Oprócz przeprowadzania remontów jesteśmy także specjalistami w zarządzaniu budową. Nasi klienci mogą zlecić naszym specjalistom pomoc w zarządzaniu budową i dowodzeniu grupą pracowników budowlanych. Zarówno w przypadku wykonywania remontów jak i w przypadku zarządzania budową, nasi klienci mogą liczyć na pomoc prawdziwych fachowców z naszego zespołu.

Nasi eksperci umieją zadbać kompleksowo o każde z tych zadań. Dlatego świadczymy także usługi Fit Out najlepszej jakości. Rozpoczniemy od doradztwa projektowego, aby przygotować wstępną koncepcję aranżacji. Następnie uwzględnimy w niej dobór odpowiednich materiałów, aby potem móc solidnie i profesjonalnie przeprowadzić procesy budowlane i logistyczne związane z projektem biura. Szczególną uwagę nasz zespół zwraca tutaj na indywidualne podejście do klienta.

Na każdym etapie usługi analizujemy charakter i strukturę firmy, tak aby projektowane i budowane przez nas biura im odpowiadały. Przy tym wszystkim gwarantujemy naszym klientom sprawną komunikację, szybki przepływ informacji oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za całość zadania. Po prostu odpowiadamy za całość wykonywanych prac, gwarantując jakość i solidność. Takie rozwiązanie sprawia, że klient może być spokojny o bezpieczeństwo remontu czy budowy biura.

Jeśli szukasz zatem ludzi, którzy wyremontują lub wybudują dla Twojej firmy funkcjonalne, nowoczesne i trwałe biura to skorzystaj z usług zespołu SLAK International.

65200
m2 wyremontowanych powierzchni
125
Zadowolonych Klientów
3682
Przepracowanych godzin
6
Wolnych terminów

Nasze usługi

Firma SLAK International Sp. z o.o. to firma zajmująca się przebudową oraz wyposażeniem powierzchni biurowych,
komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

SLAK International świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie remontów biur dzięki doświadczeniu na rynku i profesjonalnemu, indywidualnemu podejściu do Klienta.
Jako firma zajmująca się usługą FIT OUT czerpiemy przyjemność z tego, że możemy uczestniczyć w zmianach. To, co przed chwilą było planem na kartce, za chwile staje się czymś rzeczywistym i namacalnym.
Firma specjalizuje się w zarządzaniu różnego rodzaju robotami budowlanymi. Pracownicy firmowi zarządzają wykonawcami budowlanymi na każdym etapie prac.