Fit Out

Podczas wykonywania wielu powierzonych nam zleceń nabraliśmy doświadczenia w zakresie usług typu fit out. Od samego początku naszej działalności podchodzimy do powierzonych nam zadań z pełnym profesjonalizmem i sumiennością. Wiemy bowiem jak ważne są odpowiednie i komfortowe warunki pracy, dlatego też staramy się je zapewnić jak największej ilości osób. Za każdym razem bierzemy pod uwagę indywidualne cechy klienta i dokładamy wszelkich starać, aby był w stu procentach zadowolony z jakości naszych usług. Jednostkowe podejście do sprawy powoduje, że każde tworzone przez nas wnętrze jest wyjątkowe i w pełni koresponduje z typem działalności, która będzie w nich prowadzona. Wysokie wymagania nie stanowią dla firmy żadnego problemu - jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi. Dopasowanie wnętrza do klienta jest zadaniem wymagającym, ale dzięki wprawie i talentowi mamy możliwość spełnienia Pańskich oczekiwań. Wiemy co robimy i fachowo podchodzimy do każdego projektu.

Fit out co to?

Mała firma, w której większość zadań wykonuje ten sam zespół ma inne potrzeby, niż duże przedsiębiorstwo, wymagające do sprawnego działania płynnej komunikacji między wieloma działami. Jasne jest więc, że każda firma potrzebuje inaczej zagospodarowanej przestrzeni biurowej. Tu właśnie do gry wchodzi fit out.

Lokal, który odpowiada filozofii firmy

Podstawą usługi fit out powierzchni biurowej jest określenie potrzeb danej firmy. Czy konieczna jest przestrzeń do obsługi klientów, czy każdy pracownik powinien własne stanowisko komputerowe, czy stawiamy na open space z kanapami i fotelami? Na podstawie filozofii Państwa przedsiębiorstwa oraz Waszych wymagań tworzymy space plan – plan takiego zagospodarowania przestrzeni i układu pomieszczeń, który zapewnia najbardziej wydajną komunikację w firmie. Jest w nim miejsce i na gabinety zarządu, i na serwerownię, i na zaplecze kuchenne. Opracowujemy także najlepszy możliwy wariant przestrzeni pracy: tak, by jej układ gwarantował każdej zatrudnionej osobie przestrzeń do twórczego skupienia.

Jakie są zalety i korzyści projektu fit out?

Najważniejsze firmowe pomieszczenie jest nie tylko miejscem do pracy, ale również przestrzenią, która reprezentuje przedsiębiorstwo. W związku z tym każdy pracodawca pragnie stworzyć sobie praktyczną i miłą dla oka aranżację, która zgodna będzie z branżą, w której działa, a przy tym dopasowana do charakteru działalności. Odpowiedzią na te potrzeby jest kompleksowa usługa fit out powierzchni biurowych, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego, ponieważ od samego początku przebudowa bazuje na współpracy między przedsiębiorstwem a realizującym usługę podmiotem.

Optymalizacja harmonogramu

Kompleksowa przebudowa powierzchni biurowych fit out wykonywana przez jedną firmę znacznie usprawnia komunikację między nią a podmiotem zlecającym. Dzięki temu rozwiązaniu nie będą konieczne oddzielne spotkania z firmą budowlaną czy instalacyjną, gdyż zlecana usługa obejmuje prace, które związane są z remontem pomieszczeń biurowych, a następnie ich aranżacją. Dla zlecającej firmy oznacza to zoptymalizowanie własnego harmonogramu, co w efekcie znacznie zaoszczędzi najbardziej deficytowy towar — czas, który może być przeznaczony na inne działania.

Oszczędność finansów

Kompleksowy remont i aranżacja biur, które obejmuje usługa, muszą być wykonywane przez dobrą firmę, która zapewni o niezmienności ustalonego budżetu przy dotrzymaniu harmonogramu wykonywanych prac. Oczywiście zakres czynności może się zmienić, w zależności od modyfikacji projektowych wprowadzanych przez inwestora, dlatego przeprowadzając remonty powierzchni biurowych fit out, najważniejsze jest umiejętne zarządzanie zmianami bez przekraczania ram ustalonego nakładu finansowego.

Zmiany na lepsze

Po pomyślnym sfinalizowaniu projektu biura, pracodawca zastanie nową przestrzeń, która nie tylko odda ducha firmy, ale też wywrze pozytywny wpływ na pracowników, zwiększając ich wydajność i efektywność. Jeśli więc interesuje Państwa remont i kompleksowa przebudowa powierzchni biurowych fit out, to polecamy skorzystać z usług naszej firmy w Warszawie – od projektu aranżacji na kartce przejdziemy do czynów, czyli malowania ścian, kładzenia kafelków, wymiany instalacji elektrycznej czy przebudowy pomieszczeń.

W czasie realizacji projektów jesteśmy z Państwem od początku do końca.

Fit-out Warszawa

Uczestniczmy już w najwcześniejszych pracach dotyczących space planu, tj. koncepcji wnętrza i jego rozplanowania. Na tak wczesnym etapie prac najważniejsze jest porozumienie z klientem i zrozumienie jego potrzeb. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu to, czego oczekujecie od samego startu współpracy - zrozumienia i staranności w wykonywaniu powierzonego nam zadania.

W zakresie naszych obowiązków jest także nadzorowanie prac budowlanych. W czasie ich trwania pilnujemy, aby nie miały miejsca żadne niedociągnięcia. Materiały, które są wykorzystywane przy budowie wnętrza muszą być najwyższej jakości i dobrze służyć przez cały okres Państwa działalności. Dbamy także o to, aby prace były wykonywane w terminie, opóźnienia nie są przez naszą firmę powszechnie akceptowane.

Sprawność wykonywania projektów nie odbija się negatywnie na jakości pełnionych przez nas usług - priorytetem jest bowiem bezpieczeństwo w czasie działań. Prace wykończeniowe muszą zostań przeprowadzone z należytą starannością, ważne jest nie tylko ogólne wrażenie, ale także detale i drobiazgi. Powierzając nam projekt macie Państwo pewność zapięcia wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele czasu ludzie spędzają w pracy, dlatego też tworzymy wnętrza nie tylko spełniające warunki funkcjonalności i użyteczności, ale też dające wrażenia estetyczne. Trzeba dobrze czuć się w trakcie wykonywania powierzonych zadań, przestrzeń musi zapewniać komfortowe warunki pracy. Z myślą o innych kreujemy aranżacje przyjazne i sprawiamy, że chętnie się w nich przebywa. Pracownik, który dobrze czuje się w swoim środowisku pracy, lepiej ją wykonuje, jest gotowy na więcej i chętniej podejmuje się nowych wyzwań. Wysłuchujemy uwag i zaleceń naszych klientów, chcemy aby pełnione przez nas usługi w pełni spełniały ich wymagania. Nie boimy się wyzwań i z chęcią podejmujemy się nowych projektów. Cały czas się rozwijamy i polepszamy nasze kwalifikacje, zdobywamy informacje o nowych technologiach czy trendach. Nie są nam straszne innowacyjne rozwiązania i niekonwencjonalne pomysły.

Jako firma zajmująca się usługą fit out czerpiemy przyjemność z tego,że możemy uczestniczyć w zmianach i obserwować. To, co przed chwilą było planem na kartce, za chwile staje się czymś rzeczywistym i namacalnym. Potrafimy w pełni wykorzystać każdą przestrzeń. Nie marnujemy jej potencjału i dbamy o to, aby wydobyć piękno każdego wnętrza. Przywiązując uwagę  do szczegółów konsultujemy się z Państwem na każdym etapie prac tak, aby wszystko przebiegało zgodnie z założeniami, a efekt finalny zadowalał. 

Praca jest bardzo istotnym elementem życia, w związku z tym chcemy zapewnić jej wykonywanie w ciekawych, a jednocześnie praktycznych aranżacjach, które nie są pomysłem w żaden sposób niezwiązanym z daną działalnością, ale w pełni oddają jej charakter. Siedziba czy biuro jest bowiem wizytówką firmy, musi ją godnie reprezentować i zachęcać do skorzystania z jej usług. Z nami plany stają się rzeczywistością. 

Nasze usługi

Firma SLAK International Sp. z o.o. to firma zajmująca się przebudową oraz wyposażeniem powierzchni biurowych,
komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

SLAK International świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie remontów biur dzięki doświadczeniu na rynku i profesjonalnemu, indywidualnemu podejściu do Klienta.
Jako firma zajmująca się usługą FIT OUT czerpiemy przyjemność z tego, że możemy uczestniczyć w zmianach. To, co przed chwilą było planem na kartce, za chwile staje się czymś rzeczywistym i namacalnym.
Firma specjalizuje się w zarządzaniu różnego rodzaju robotami budowlanymi. Pracownicy firmowi zarządzają wykonawcami budowlanymi na każdym etapie prac.