Architektura

Jesteśmy doświadczonym teamem projektantów, którzy, nie chwaląc się, potrafią stworzyć idealne warunki do pracy. Używamy do tego naszej wyobraźni oraz kreślarskich umiejętności. Najpierw przenosimy pomysły na papier, żeby nie zapomnieć o najlepszych rozwiązaniach i szybko przystąpić do metamorfozy Twojego biura.

Wyremontowaliśmy już łącznie ok. 65200 metrów kw. powierzchni. Na ulepszaniu, upiększaniu i poprawianiu spędziliśmy 3682 godziny. I ciągle chcemy więcej! Wszystko dlatego, że tworzenie nowych koncepcji, ciekawych aranżacji oraz funkcjonalnych wnętrz dla Ciebie i Twoich pracowników to dla nas wielka przyjemność.

Do zadań podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo. Co oznacza, że możesz być spokojny na każdym etapie prac aż do wielkiego finału, kiedy to oddamy Ci klucze do odświeżonego i – zapewne jeszcze pachnącego farbą – biura.

Nasze spotkania zaczniemy od bliższego poznania się. Pokażesz nam swoją siedzibę i opowiesz, czym się zajmujecie i co chciałbyś tu zmienić. My zajmiemy się resztą.

Świadczymy usługi:

  • projektowanie przestrzeni biurowych,
  • wykonywanie przykładowych spaceplanów dopasowania potrzeb klienta do przykładowej powierzchni w oparciu o wymogi jak i utrzymanie
  • funkcjonalności, projekty
  • wykonawcze, koncepcje architektoniczne

Projektowanie przestrzeni biurowych

Przyjazna atmosfera i satysfakcjonująca wypłata to nie jedyne (chociaż bardzo ważne) elementy motywacji pracownika. Jednak równie ważnym aspektem jest przygotowanie wnętrza tak, by zespół czuł się swobodnie. Ciemne pomieszczenia, toporne czarne biurka i niewygodne plastikowe krzesła to widmo minionego wieku - ciężko zatrzymać pracownika w takich warunkach, a co dopiero mówić o jego wydajnej pracy. W pięknie urządzonych pomieszczeniach, dobrze oświetlonych i wygodnie urządzonych, zapewniających odpowiednie zaplecze socjalne, pracownik czuję się zdecydowanie lepiej. A co za tym idzie – jest bardziej wydajny. Nasze biuro projektowe pomoże Wam urządzić nowoczesną i komfortową przestrzeń biurową, która będzie przyciągać nie tylko klientów, ale i samych pracowników!

Wykonywanie spaceplanów

Chodzi oczywiście o przygotowanie wizualizacji, która pozwoli maksymalnie wykorzystać wszystkie elementy, a zwłaszcza atuty dostępnej przestrzeni. Spaceplany wykonane przez naszych doświadczonych projektantów dopasowane są przede wszystkim do potrzeb klienta, ale i przykładowej powierzchni. Opierają się na podstawowych wymogach, ale i funkcjonalności - by zagospodarowanie przestrzeni było nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też służyło osobom, które będą w nich przebywać. Plan uwzględnia każdego członka personelu, jak i wszystkie niezbędne elementy wyposażenia.

Projekty wykonawcze

To ostatnie i najbardziej szczegółowe dokumenty, jakie przygotowuje się przed budową lub planowanym remontem. Znajdują się na nich wszelkie niezbędne informacje, bez których ekipa nie może podjąć żadnych działań:

- dokładne informacje na temat elementów konstrukcyjnych,
- przebieg instalacji: wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, elektrycznych, wentylacyjnych,
- detale architektoniczne dotyczące wykończenia.

Dzięki odpowiednio wykonanemu projektowi minimalizujemy ryzyko popełnienia błędów wykonawczych oraz optymalizacja przewidywanych kosztów budowy poprzez precyzyjną wycenę kosztów materiałów, jak i wykonanych prac.