Usługi

Wygląd powierzchni biurowej to wizytówka, o czym wie już dziś niemal każdy przedsiębiorca. Potencjalny klient nierzadko wyrabia sobie opinię na temat danej firmy tuż po przekroczeniu progu jej siedziby – pierwsze wrażenie od zawsze odgrywało w biznesie kluczową rolę. Zawsze warto zadbać, aby było ono jak najlepsze. Inwestycja w estetyczny wystrój pomieszczenia nigdy nie była, nie jest i nie będzie stratą pieniędzy. Co więcej, jest to jedna z ważniejszych decyzji, jakie może podjąć przedsiębiorca. Powierzenie tego zadania odpowiednim fachowcom, zaznajomionym z realiami rynkowymi to gwarancja, że efekt będzie satysfakcjonujący zarówno dla klientów, jak i pracowników lokalu. Poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się wyposażeniem oraz przebudową powierzchni biurowej? Zależy Ci, aby Twoja przestrzeń była miejscem zarówno funkcjonalnym, jak i po prostu „cieszącym oko”? – zaufaj nam. Jesteśmy  firmą prężnie działająca na rynku remontowo-budowlanym. Posiadamy nie tylko niezbędne doświadczenie, zaplecze techniczne, ale i wiedzę na temat panujących trendów. – jesteśmy do Twoich usług.


Dlaczego warto z nami współpracować?

Przygotowanie powierzchni biurowej to zadanie, które wymaga od firmy remontowej ogromnej wszechstronności. Niekiedy w trakcie prac wynikają przeróżne komplikacje zmuszające do natychmiastowego działania. Wówczas nie ma już czasu na zatrudnienie nowych podwykonawców lub trudno znaleźć odpowiednich fachowców. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym i nieoczekiwanym wyzwaniom, co pozwala nam wykonywać powierzone zadania dokładnie, szybko – i co najważniejsze – w wyznaczonym terminie.


Co możemy dla Ciebie zrobić ?

W naszej ofercie znajduje się cały szereg niezbędnych prac wykończeniowych, takich jak glazurnictwo czy montaż lekkich ścianek w systemie G-K. Klienci współpracujący z nami nie muszą angażować się w prace na żadnym z etapów remontu – wszelkie potrzebny materiały możemy wybrać, nabyć i dostarczyć we własnym zakresie. Odnosi się to również do wykonywanych przez nas prac związanych z montażem i obróbką stolarki drzwiowej, okiennej, a także ścianek mobilnych i giszetowych. Na tym jednak nie kończą się nasze możliwości. W obecnych czasach trudno bowiem wyobrazić sobie lokal lub inną duża przestrzeń biurową bez funkcjonalnej i estetycznie wyglądającej zabudowy szklanej, która świetnie sprawdza się we wnętrzach. Profesjonalnie zamontowana i odpowiednio oświetlona zabudowa wygląda nowocześnie i elegancko. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom jesteśmy w stanie zamontować ją zarówno w systemie szprosowym, jak i bezszprosowym – z przyjemnością zrobimy to i w Twoim lokalu! Przygotowana przez nas oferta remontowa na tym jednak się nie kończy.

Jedną z chętniej wybieranych usług jest montaż sufitów powieszanych z G-K oraz mineralnych. Do tego grona zaliczają się także wszelkie pracy murarskie, tynkarskie i malowanie – a to właśnie jedne z tych czynności, które zawsze muszą być wykonane bezbłędnie i z dużą dbałością o detale. Od jakości ich wykonania zależy nierzadko wygląd całego lokalu. Warto tu dodać, że jako firma zajmująca się remontem powierzchni biurowych zajmujemy się także dostarczaniem elementów stałej zabudowy. Dzięki temu możemy w pełni wyposażyć Twoją kuchnię, szafy, recepcję, ale i zabudowy wnękowe oraz meble mobilne – sprawi to, że powierzchnia lokalu będzie kompletna i natychmiast gotowa do użytku. Oprócz wymienionych powyżej czynności nasi eksperci pomogą także w wyborze oraz ułożeniu wykładziny dywanowej oraz PCV. Klient korzystający z naszego wsparcia może być pewien, że zakupione arkusze wspomnianej wykładziny będą pochodzić z jednej serii. To szczególnie istotne w sytuacji, gdy mają być one ułożone w tym samym pomieszczeniu. Nasi pracownicy dopilnują także, aby podłoże, na którym zostanie zamontowana wykładzina, spełniało odpowiednie warunki techniczne i normy budowlane. To samo tyczy się parkietów i paneli podłogowych, których to montaż jest także wykonywaną przez nas usługą. Oprócz wymienionych powyżej czynności możemy zamontować w Twojej przestrzeni biurowej także i lady chłodnicze, recepcje, szafy korespondencyjne, a także i zająć się wyposażeniem kantyn, stołówek, donic oraz postawić przepierzenia, ściany z płyt hpl, cembritcembronit – dzięki temu Twój lokal stanie się nowoczesną i kompletną przestrzenią biurową.

Nasza firma zajmuje się realizacjami typu fit-out. Oznacza to, że przygotujemy dla Ciebie wstępną koncepcję aranżacji, w której to znajdować się będą wszelkie szczegóły dotyczące projektu, z uwzględnieniem doboru materiałów – a następnie zrealizujemy cały remont w Twoim imieniu!


SLAK International – skontaktuj się z nami już dziś!

Poszukujesz rzetelnej i doświadczonej firmy, która sprawi, że Twoja przestrzeń biurowa będzie wyglądać nowocześnie, profesjonalnie a przy tym absolutnie wyjątkowo? Zadzwoń do nas i powiedz nam o swojej wizji, a my nadamy jej odpowiednią formę.


Lubimy wyzwania, nie boimy się wdrażać nowych rozwiązań, a jednocześnie dbamy o to, by cały czas trzymać się solidnych fundamentów, które przez lata zdążyliśmy sobie wypracować.

SLAK International
SLAK International świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie remontów biur dzięki doświadczeniu na rynku i profesjonalnemu, indywidualnemu podejściu do Klienta.
Jako firma zajmująca się usługą FIT OUT czerpiemy przyjemność z tego, że możemy uczestniczyć w zmianach. To, co przed chwilą było planem na kartce, za chwile staje się czymś rzeczywistym i namacalnym.
Firma specjalizuje się w zarządzaniu różnego rodzaju robotami budowlanymi. Pracownicy firmowi zarządzają wykonawcami budowlanymi na każdym etapie prac.