Stworzenie idealnego miejsca do pracy potrafi być nie lada wyzwaniem. Dlatego warto skorzystać z pomocy firm, dla których fit out, aranżacja wnętrz, kompleksowe remonty biur i zarządzanie projektami budowlanymi to ogromna pasja.

 

Ergonomia pracy

To dostosowanie miejsca pracy do potrzeb i oczekiwań człowieka, dzięki którym lepiej może zarządzać sobą w czasie i przestrzeni. Zalicza się tutaj aranżacja, czyli odpowiednie oświetlenie oraz bezpieczeństwo wynikające z prawidłowego ustawienia sprzętów. Zatem kompleksowe projektowanie wnętrz biurowych, a dokładniej fit out opiera się na przewidywaniu scenariuszy zachowań pracowników i dopasowaniu środowiska pracy do ich komfortu. Najwięcej możliwości daje rozpoczęcie prac na etapie budowy, ale zmiany można wdrożyć także poprzez remont.

Idealne stanowisko pracy

Od wielu lat oferujemy usługi na terenie Warszawy i całej Polski. Zajmujemy się:

    • zarządzaniem budową,
    • fit out,
    • kompleksowymi remontami biurowymi,
    • projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Z doświadczenia wiemy, że minimum są wygodne krzesła, biurka o odpowiedniej wysokości, prawidłowe ustawienie monitora, a także właściwi rodzaj oraz barwa światła. Jednak składa się na to również kolorystyka ścian i mebli, a nawet odległość sprzętu od kontaktu.

Usługi fit out

To projektowanie biur w taki sposób, żeby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń i dostosować ją do potrzeb pracowników poprzez aranżację wnętrza. Niektóre firmy, tak jak nasza, łączą fit out z kompleksowym remontem i zarządzaniem budową. Nie jest to jednak normą. Warto więc dobrze przemyśleć, czego dokładnie oczekujemy od danego wykonawcy i czy jest on w stanie nam to zapewnić.

Dlaczego to takie ważne?

Mogłoby się wydawać, że aranżacja wnętrz biurowych nie ma aż takiego znaczenia. Nic bardziej mylnego – ma ona ogromny wpływ na jakość i szybkość pracy oraz komfort pracowników. Każdemu pracodawcy zależy na efektach, a w ten sposób można pośrednio na nie wpłynąć. Najlepszym wyjściem jest stworzenie projektu jeszcze na etapie zarządzania budową lub zaraz po jej zakończeniu. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze istnieje taka możliwość. Wtedy warto pomyśleć o kompleksowym remoncie w ramach usługi fit out.