W budynkach biurowych co kilka lat – zazwyczaj jest to 3,5 roku - wygasają umowy najmu. Podpisanie umowy z nowym klientem lub zmiana umowy z dotychczasowym najemcą to idealny moment na remont biura. Często występuje potrzeba dostosowania wnętrza do wymagań nowej firmy. Niezależnie od tego, czy wymagane jest tylko odświeżenie, czy zmiana układu i zaprojektowanie całości od nowa, ważne jest, by wykonać wszystkie prace w przemyślany sposób. Nasza firma nie tylko remontuje budynki, ale też oferuje usługi Fit Out i zarządzana budową. Dlaczego warto zadbać o odpowiednie środowisko pracy? I dlaczego warto nam zaufać?

Fit Out, czyli projektowanie biur idealnych

Od tego, w jakim środowisku przebywają pracownicy i jak się w nim czują zależą wyniki ich pracy i samopoczucie. Wygląd biura jest też jednym z podstawowych czynników, który wpływa na wysokość czynszu. Dlatego odpowiedni układ i wyposażenie wnętrz są korzystne zarówno dla wynajmującego, jak i najmującego. Nasza firma oferuje usługę Fit Out. Polega ona na przygotowaniu projektu, który jest dokładnie dostosowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Bierzemy pod uwagę wiele czynników i ściśle współpracujemy z klientami. Stawiamy na nowoczesne projekty i wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania.

Gruntowny remont czy zmiana renowacja?

Po ustaleniu projektu przystępujemy do robót. Zarządzamy ekipą doświadczonych fachowców i wykorzystujemy najlepsze materiały. Dzięki temu mamy pewność, że klienci będą cieszyć się efektami naszej pracy przez długie lata. Nasze usługi remontowe obejmują m.in. wymianę instalacji elektrycznej, malowanie wnętrz, dobór mebli biurowych. Stawiamy na skuteczność: wykonujemy całość w możliwie najkrótszym czasie.

Zarządzenie budową

Oferujemy też usługi prowadzenia nadzoru budowlanego nad inwestycjami. Przygotowujemy kosztorysy, weryfikujemy koszty, zarządzamy personelem i dbamy o to, by wykorzystano surowce najlepszej jakości i by wszystkie roboty były wykonane na czas.

Twój biznes zasługuje na najlepsze rozwiązania - my je zapewniamy!