Spędzamy około 1/3 naszego czasu pracując zawodowo. Warto więc zadbać, by otoczenie, w którym przebywamy my i nasi pracownicy, było przyjazne i wygodne. Dobrą okazją ku temu jest remont. Odpowiednia aranżacja biura jest ważna nie tylko dla samopoczucia pracowników. Liczne badania udowodniły, że to, jak urządzone i zaprojektowane są wnętrza, w których przebywamy, wpływa na produktywność i poziom zmęczenia, jaki odczuwamy. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na kompleksowe usługi fit-out i remont biur. Na czym one polegają i jakich efektów można się spodziewać?

Projekt i aranżacja specjalnie dla Ciebie

Wiele osób zapytanych, czego potrzeba do wykonywania biurowej pracy, odpowie, że wystarczą komputery i stoliki. Czy oby na pewno? Dysponujemy obecnie olbrzymią wiedzą z zakresu architektury wnętrz i najlepszych metod zarządzania zespołem. Warto ją wykorzystać podczas remontu lub budowania nowego obiektu i opracować projekt biura tak, aby zmaksymalizować komfort pracowników i stworzyć dla całego personelu warunki, w których będą wykonywać pracę na 100 proc. swoich możliwości.

Aranżacja dla Twojego biznesu

Specjaliści zajmujący się fit-out wpierw robią dokładny research. Przede wszystkim dowiadujemy wszystkiego na temat typu biznesu, sprzętu niezbędnego w danym miejscu, dotychczasowego doświadczenia menagerów i pracowników. Bierzemy pod uwagę kwestie zespołowe. Jak liczny jest personel, na czym dokładnie polegają ich zadania, czy do ich wykonywania potrzeba pracy grupowej, którzy pracownicy powinni mieć zapewniony spokój i odosobnienie, a którzy skorzystają na częstej stymulacji i burzach mózgu? Dopiero gdy już dysponujemy tymi informacjami, przygotowujemy projekt i aranżujemy wnętrze.

Rola klienta w projektowaniu biura

Dobrze wiemy, że to sami klienci są najlepszymi specjalistami i sami doskonale wiedzą, czego potrzebują. Dlatego remont biura, lub projektowanie i aranżacja go od nowa, są wykonywane w ścisłej współpracy z klientami. Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje, upewniamy się, że będą pozytywnie odebrane i przyczynią się do zwiększenia komfortu i produktywności pracowników.