Każda przestrzeń, także ta biurowa, z czasem potrzebuje odświeżenia. I mówimy tu nie tylko o odmalowaniu ścian, ale totalnej modernizacji - zmianie, która sprawi, że powierzchnia biurowa złapie drugi oddech. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Remont, choćby i ten najmniejszy, świetnie zrobi nie tylko samemu wnętrzu, ale także pracownikom. Zaufaj nam - jesteśmy specjalistami w tym zakresie.

Od czego zacząć modernizację powierzchni biurowych?

Na początku przyda się dobry plan – najlepiej przedyskutowany z kimś, kto zna się na aranżacji wnętrz, a do tego wie, jakie elementy ze sobą połączyć, aby stworzyć przestrzeń kreatywną, funkcjonalną i nowoczesną. Trzeba jednak wiedzieć, od czego zacząć, udając się na sam koniec, czyli do oczekiwanych efektów. Czy zmodernizowane wnętrze ma dobrze wpływać na kreatywność czy wręcz przeciwnie - wyciszać? W biurze brakuje nowatorskich rozwiązań, dzięki którym team poczuje się niemal jak u siebie? A może Twoim celem jest przeobrażenie wnętrza w powierzchnię coworkingową? To, od czego zaczniemy zależy od tego, co chcesz zobaczyć na końcu.

Gdy już wiesz, czego chcesz, przejdź do działania

Chcąc przywrócić pomieszczeniu dawną świeżość, wystarczy zdecydować się na delikatną modernizację. W tym świetnie sprawdza się usługa fit out realizowana przez naszych doświadczonych projektantów wnętrz. Polega na takim zagospodarowaniu biura, które uwzględni możliwości przestrzenne powierzchni, potrzeby pracowników, ale także filozofię firmy. Każdy element musi ze sobą współgrać, aby efekt był więcej niż zadowalający. Dobra koncepcja wnętrza i jego rozplanowania przywróci mu dawną świeżość. Tobie pozostaje już tylko oddać działania w ręce specjalistów i obserwować, jak dotychczas nudna i niepraktyczna powierzchnia zmienia się w przestrzeń idealną.

Kiedy zdecydować się na remont biura?

Czasem jednak sam fit out nie wystarczy. Jeśli firmę czeka prawdziwa modernizacja, a sposób pracy zespołu ma się diametralnie zmienić, niezbędny okaże się remont. Podobnie jak w przypadku aranżacji i tu trzeba dysponować dobrym planem, przygotowanym przy współpracy z architektem. Przed przystąpieniem do pracy należy dobrze przedyskutować umiejscowienie źródeł prądu i światła, przestrzeni do pracy, odpoczynku i spotkań, a także pomieszczeń socjalnych. Naszym specjalistom przyda się także garść uwag dotyczących tego, jaki wizerunek ma reprezentować zmodernizowana powierzchnia. Na tej podstawie stworzymy koncepcję, która krótko po Twoim zatwierdzeniu ujrzy światło dzienne!