Architektura

Jesteśmy doświadczonym teamem projektantów, którzy, nie chwaląc się, potrafią stworzyć idealne warunki do pracy. Używamy do tego naszej wyobraźni oraz kreślarskich umiejętności. Najpierw przenosimy pomysły na papier, żeby nie zapomnieć o najlepszych rozwiązaniach i szybko przystąpić do metamorfozy Twojego biura.

Wyremontowaliśmy już łącznie ok. 65200 metrów kw. powierzchni. Na ulepszaniu, upiększaniu i poprawianiu spędziliśmy 3682 godziny. I ciągle chcemy więcej! Wszystko dlatego, że tworzenie nowych koncepcji, ciekawych aranżacji oraz funkcjonalnych wnętrz dla Ciebie i Twoich pracowników to dla nas wielka przyjemność.

Do zadań podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo. Co oznacza, że możesz być spokojny na każdym etapie prac aż do wielkiego finału, kiedy to oddamy Ci klucze do odświeżonego i – zapewne jeszcze pachnącego farbą – biura.

Nasze spotkania zaczniemy od bliższego poznania się. Pokażesz nam swoją siedzibę i opowiesz, czym się zajmujecie i co chciałbyś tu zmienić. My zajmiemy się resztą.

Świadczymy usługi:

  • projektowanie przestrzeni biurowych,
  • wykonywanie przykładowych spaceplanów dopasowania potrzeb klienta do przykładowej powierzchni w oparciu o wymogi jak i utrzymanie
  • funkcjonalności, projekty
  • wykonawcze, koncepcje architektoniczne